دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم دشتک گفت:رفع مشکلات اقتصادی سخت‌تر از دوران جنگ نیست.

حضور دکتر محسن رضایی در شهر دشتک

حضور دکتر محسن رضایی در شهر دشتک
دکتر محسن رضایی بعد از نماز مغرب و عشاء امروز در مسجدامام حسین(ع) دشتک حضور یافتند و به مناسبت هفته دفاع مقدس سخنرانی فرمودند.

محسن رضایی ، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هرکس بخواهد توانمندی و ظرفیت ملت ایران را به خوبی درک کند، ضروری است تا تاریخ دفاع مقدس را به خوبی مطالعه کند تا مردم ایران را به درستی بشناسد.

وی افزود: در دوران جنگ اگرچه تسلیحات و امکانات ناچیز و محدودی داشتیم، اما رزمندگان اسلام با توکل بر خدا و اتکا به اراده‌های پولادین خود توانستند کمر دو ابر قدرت غرب و شرق را خم کنند و نگذاشتند وجبی از خاک کشور در تصرف بیگانه بماند.

رضایی با اشاره به صدور حکم فرماندهی جنگ از سوی امام خمینی(ره) گفت: اسم شناسنامه‌ای من تا قبل از صدور این حکم سبزوار بود، اما پس از اینکه امام راحل بنده را به فرماندهی جنگ منصوب کردند و حکم من را با عنوان محسن رضایی صادر کردند، اسم خود را در شناسنامه از سبزوار به محسن تغییر دادم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رزمندگان اسلام هیچ ادعایی ندارند، خاطرنشان کرد: رزمندگان تنها برای مردم جنگیدند و به همین خاطر است که من حتی یک کتاب هم در مورد خاطرات جنگ ننوشتم.

رضایی با اشاره به نارسایی‌ها و مشکلات مردم شهرستان اردل، گفت: بنده از پنج روستا و شهر این شهرستان که دیدن کردم، نارسایی‌ها و مشکلات بسیاری مشاهده شد که ضروری است برای این روستاها و شهرها بخشداری مشخص شود تا مشکلات آن‌ها سریع‌تر برطرف شود.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات اقتصادی سخت‌تر از دوران جنگ نیست، گفت: این در حالی است که سیاست سخت‌تر از جنگ است، چون در جنگ صداقت مشهودتر است.

رضایی در پایان از مردم این شهرستان به واسطه حمایتی که از وی در انتخابات ۹۲ داشتند، قدردانی کرد. دکتر محسن رضایی در جمع مردم شهرستان اردل نیز تاکید کرد: من افتخار می کنم یک بختیاری هستم و از همین زردکوه بلند شدم و افتخار می کنم که امام به من اعتماد کرد و مرا فرمانده کرد و من با عنایت پروردگار و داشتن برنامه و هدف توانستم استانهای گرفته شده توسط عراق را آزاد کنم و توانستم جواب اعتماد امام را بدهم.

دیدن عکسهای در این دیدار:

عکس از:http://dashtaknews.rozblog.com/

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط مدير سايت در دوشنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۶ ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.